Wyposażenie kuchni

dobre garnki, dobre patelnie i inne dobrocie ;)

Od kuchni do majówki :)

26 April 2013 by admin

majówka od kuchni
Weekend majowy już tuż tuż. Już niespełna za parę godzin prawdopodobnie większość z nas rozpocznie tygodniowy urlop. Piękna pogoda na pewno nie będzie zadowolona jeśli czas majówki zostanie spędzony w domu.

Jako zespół “Od Kuchni” zalecamy zaopatrzyć się w torbę chłodzącą, czajnik turystyczny, termos, pudełko śniadaniowe oraz np. w grilla przenośnego i udanie się podczas majówki na piknik. Piknik, który można spędzić nad jeziorem, w pobliżu lasu czy w górach na pewno dostarczy Wam świeżości i zapału do lepszej pracy. Czas spędzony w gronie najbliższych podczas weekendu majowego dzięki korzystaniu z outdoorowej kuchni może być niezapomnianym, pozytywnym przeżyciem.

Aby je ułatwić warto zabrać ze sobą dobre, markowe produkty, które spełnią z nawiązką swoją funkcję. Szczelne pojemniki na pożywienie, wygodne w przenoszeniu grille czy silne, wytrzymałe torby na bagaż to niezbędniki większości z majowych urlopowiczów.

Niezależnie od tego w którym miejscu zamierzamy spędzić urlop majowy na pewno nie obędzie się on bez kulinariów. W związku z tym zachęcamy do kosztowania i poznawania nowych smaków. Być może po powrocie do domów część z nich na stałe dopisze się do codziennego jadłospisu.

Udanej majówki! :)

Be Sociable, Share!

Tags: , , ,

Posted in po godzinach |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *