Wyposażenie kuchni

dobre garnki, dobre patelnie i inne dobrocie ;)

Category Archives: wyposażenie kuchni


Świąteczne pieczenie

25 March 2013 by admin

forma na babkę
Już za niespełna tydzień czasu rozpoczynają się najważniejsze z punktu widzenia każdego Chrześcijanina święta Wielkanocne. Z tej okazji wiele gospodyń domowych i nie tylko przygotowuje wyśmienite wypieki, które mają jeszcze bardziej umilić czas świętowania.

Jeśli chcemy aby nasze święta były jeszcze bardziej wyjątkowe niż dotychczas to oprócz przeżycia duchowego świąt warto zatroszczyć się o smakowitości na talerzach. Pomocną dłoń w tym zakresie wyciągają sklepy z nieszablonowymi dekoracjami świątecznymi i foremkami na ciasta, które zrobią różnicę i jeszcze bardziej podkreślą charakter świąt.

Przedmioty takie jak trzepaczka, szpatułka cukiernicza, szpatułka do kremów, forma do ciasta, foremki do babek z całą pewnością zostaną przed świętami wykorzystane do granic wytrzymałości. ;) Dobrze jest więc zaopatrzyć się w takie narzędzia kulinarne, które będą wytrzymałe i jednocześnie bardzo wygodne i praktyczne. Posiadając najlepszej klasy sprzęt możemy pozwolić sobie na więcej.

Kiedy już prace w kuchni dobiegną końca będziemy mogli przejść do wspólnych spotkań w gronie rodziny i delektowania się znajdującymi się na talerzach smakołykach.

Wesołych i smacznych Świąt Wielkanocnych. :)

Tags: , ,

Posted in pieczenie, wyposażenie kuchni |

Dozownik do płatków śniadaniowych

25 February 2013 by admin

dozownik do płatków śniadaniowych

Płatki śniadaniowe należą do tych produktów spożywczych, które większość z nas ma zapisane w swojej codziennej diecie. Pożywne i jednocześnie smaczne płatki dodają nam dużo energii i pozytywnie nastrajają przed wyjściem z domu.

Aby świeżość otworzonych przez nas płatków zachowała się na dłużej dobrze jest umieszczać je w specjalnie do tego przeznaczonych pojemnikach. Bardzo ciekawym przykładem takiego pojemnika jest np. dozownik do płatków śniadaniowych marki AdHoc. Dozownik do płatków śniadaniowych jest praktycznym przedmiotem, który sprawdzi się szczególnie w kuchni u osób, które dbają o zdrowy styl życia.

Dozownik zawiera w sobie specjalne pokrętło dzięki czemu możemy w prosty sposób wsypać do miski wyznaczoną przez siebie porcję płatków. Nie rozsypią się one na podłodze, tak jak to było w kultowym filmie “Dzień świra” w którym tytuły bohater “musiał” wszystkie rozsypane płatki zebrać i policzyć. ;)

Wykonany z plastiku dozownik do płatków śniadaniowych doskonale sprawdza się także w formie prezentu. Osoby uwielbiające zjadać na śniadanie różnego rodzaju płatki z całą pewnością będą zadowolone z prezentu otrzymanego w tej formie.

Tags: , ,

Posted in wyposażenie kuchni |