Wyposażenie kuchni

dobre garnki, dobre patelnie i inne dobrocie ;)

Dozownik do płatków śniadaniowych

25 February 2013 by admin

dozownik do płatków śniadaniowych

Płatki śniadaniowe należą do tych produktów spożywczych, które większość z nas ma zapisane w swojej codziennej diecie. Pożywne i jednocześnie smaczne płatki dodają nam dużo energii i pozytywnie nastrajają przed wyjściem z domu.

Aby świeżość otworzonych przez nas płatków zachowała się na dłużej dobrze jest umieszczać je w specjalnie do tego przeznaczonych pojemnikach. Bardzo ciekawym przykładem takiego pojemnika jest np. dozownik do płatków śniadaniowych marki AdHoc. Dozownik do płatków śniadaniowych jest praktycznym przedmiotem, który sprawdzi się szczególnie w kuchni u osób, które dbają o zdrowy styl życia.

Dozownik zawiera w sobie specjalne pokrętło dzięki czemu możemy w prosty sposób wsypać do miski wyznaczoną przez siebie porcję płatków. Nie rozsypią się one na podłodze, tak jak to było w kultowym filmie “Dzień świra” w którym tytuły bohater “musiał” wszystkie rozsypane płatki zebrać i policzyć. ;)

Wykonany z plastiku dozownik do płatków śniadaniowych doskonale sprawdza się także w formie prezentu. Osoby uwielbiające zjadać na śniadanie różnego rodzaju płatki z całą pewnością będą zadowolone z prezentu otrzymanego w tej formie.

Be Sociable, Share!

Tags: , ,

Posted in wyposażenie kuchni |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *