Wyposażenie kuchni

dobre garnki, dobre patelnie i inne dobrocie ;)

Tag Archives: wyposażenie kuchni


Poranne śniadania w nowoczesnej kuchni..

9 October 2012 by admin

ekspres do kawy
Odpowiednio dobrane wyposażenie kuchni w znaczący sposób wpływa na jakość i komfort pracy każdej pani domu. Pierwszym i najważniejszym czynnikiem ułatwiającym codzienne kuchenne czynności jest bez wątpienia odpowiednie oświetlenie które wpływa znacząco na czystość, wysoką jakość prac kuchennych i co wbrew pozorom też w kuchni nie jest obojętne, optymistyczne podejście do życia..

Projektując naszą kuchnię nie powinniśmy też zapomnieć o odpowiednim rozmieszczeniu mebli i urządzeń takich jak zlew, kuchnia i i blatu roboczego. Jeśli ulokujemy je w najbliższym sąsiedztwie kuchenne prace nabiorą rozpędu i dynamiki.
Wyposażenie kuchni wspaniale uzupełniają różnorakie urządzenia elektryczne. Nikt już chyba nie wątpi, że w dzisiejszych czasach najważniejszym z nich jest zmywarka oszczędzająca nasz czas, wodę i energię elektryczną. W zależności od potrzeb możemy naszą kuchnię wyposażyć także w mikser i malakser – niezbędne dla osób ceniących pełnowartościowe posiłki.

Poranne śniadania umilą nam z pewnością toster i dobrej jakości ekspres do kawy – to wyposażenie kuchni jest niezbędne by z uśmiechem zacząć nowy dzień.
Dobrze zaprojektowana i urządzona kuchnia z pewnością będzie sercem i centrum każdego domu, gdzie swój czas z przyjemnością będą spędzać domownicy i codzienni goście.

Tags: , ,

Posted in wyposażenie kuchni |

Odkąd Alessi pojawiło się w kuchni…

7 September 2012 by admin

Od momentu kiedy Alessi rozpoczęło swoją działalność i wprowadziło na rynek pierwsze swoje produkty w wyposażeniu kuchni nastąpiła wielka zmiana. Kuchnia od tego momentu nie była już tylko kojarzona z przytulnym miejscem w którym przyrządzamy swoje potrawy i z akcesoriami z nimi związanymi. Kuchnia stała się czymś więcej, miejscem pięknym, niezwykłym, intrygującym. Wiedzą o tym szczególnie te osoby, które zdecydowały się wprowadzić do swojej kuchni większą ilość pięknych i jednocześnie praktycznych akcesoriów do kuchni marki Alessi.

Jakie produkty szczególnie zdobyły serca klientów firmy Alessi?
Można ich wymieniać co niemiara. Były to wszelkiego rodzaju sztućce, kubki, filiżanki, szklanki, talerze, podstawki, misy na owoce, wyciskacze do cytryn i wiele wiele innych większych bądź mniejszych akcesoriów kuchennych. Alessi wprowadziło do mieszkań swoich klientów nową jakość i nowoczesność.

Produkty wywodzące się z włoskiej fabryki snów jak zwykło się mówić o Alessi są niepowtarzalne. Nawet najmniejsze akcesoria, takie jak wyciskacze do cytryny mają swój wydźwięk, są zrobione z niebywałą precyzją wykonania, z troską o każdy detal.

Decydując się na zakup produktów marki Alessi dajemy sobie do zrozumienia, że od tego momentu jakość staje się dla nas bardziej istotna niż dotychczas.

Tags: , , , ,

Posted in wyposażenie kuchni |