Wyposażenie kuchni

dobre garnki, dobre patelnie i inne dobrocie ;)

Tag Archives: suszarka kuchenne


Czystość w kuchni

27 December 2010 by admin

Czystość w kuchni to podstawa. W miejscu, gdzie przyrządzamy nasze potrawy szczególną uwagę należy zwrócić na porządek. Poniżej zamieszczam listę narzędzi, które ułatwią nam utrzymanie czystości oraz zapewnią nową jakość w kuchni.

  • Suszarki na naczynia – Bardzo dobrej jakości suszarki na naczynia pozwalają zaoszczędzić sporo miejsca, są niezwykle praktyczne oraz stanowią element ozdobny kuchni. Taka właśnie jest suszarka High & Dry marki Black Blum, która pozwala wysuszyć praktycznie wszystkie naczynia kuchenne, włącznie z wysokimi kieliszkami, które zostaną postawione na wysokich elementach suszarki. Woda ociekająca z naczyn spływa wprost na ociekacz dołączony do kompletu.
  • Fartuch kuchenny – Fartuch kuchenny Apron stanowi połączenie fartucha i rękawic kuchennych. Fartuch doskonale chroni zarówno przed pobrudzeniem podczas prac kuchennych, jak również przed poparzeniem. Dzięki takiemu fartuchowi można skupić się tylko na gotowaniu. Świetne rozwiązanie dla domorosłych kucharzy, uwielbiających odrobinę humoru i poezji w kuchni.
  • Suszarka kuchenna – Suszarka kuchenna marki Rosendahl pozwala wysuszyć ścierki oraz szczotki do zmywania naczyn. Suszarkę można łatwo utrzymać w czystości, dzięki jej prostej konstrukcji. Konstrukcja suszarki sprawia, że pasuje ona praktycznie do każdej nowoczesnej kuchni. Suszarka kuchenna wykonana jest ze stali nierdzewnej.

Tags: , ,

Posted in Gotowanie |