Wyposażenie kuchni

dobre garnki, dobre patelnie i inne dobrocie ;)

Tag Archives: patelnie


Patelnia do placków

13 January 2013 by admin

patelnia do placków
Uśmiech od ucha do ucha? :) Od teraz to popularne powiedzenie zmienia swoją formę na od kuchni do kuchni, a może i lepiej – od patelni do patelni.
Dzięki nowoczesnej patelni marki Nordic Ware możesz wejść w dzień z niebywałym uśmiechem. Niekonwencjonalna patelnia do placków popularnych w Stanach Zjednoczonych Pancakes posiada oryginalne wzory siedmiu uśmiechniętych postaci. Wylewając na nie masę do placków stworzymy efektowne i zarazem niezwykle pozytywne omlety, które wzbudzą zachwyt i sprawią, że zjemy je w mig.

Placki w formie uśmiechniętych minek doskonale sprawdzą się zwłaszcza jeśli mamy w domu dzieci, które do tej pory musieliśmy namawiać na zjedzenie czegoś pożywnego. Dzięki patelni do placków Smiley Face ten problem zniknie bezpowrotnie, zwłaszcza jeśli będziemy mieli robić w najbliższym czasie placki.

Trwałość i praktyczność oferowanych przez Nordic Ware produktów, do których należy patelnia do placków sprawiają, że cieszą się one zaufaniem i coraz większą popularnością również w Polsce. Efektownie wyglądające placki na talerzu będą stanowiły wspaniałe urozmaicenie codziennego menu.

Patelnia do placów wykonana z aluminium i tworzywa sztucznego może być bardzo ciekawym i oryginalnym pomysłem na prezent dla każdej Pani domu, która chce się pozytywnie nastroić każdego dnia już od śniadania. Są one idealne dla mam i nie tylko. Patelnie są wspaniałym połączeniem praktyczności i piękna.

Tags: , , ,

Posted in smarzenie |

Patelnie Fissler

25 November 2010 by admin

Renomowana niemiecka firma Fissler, już od ponad 160 lat produkuje wysokiej jakości naczynia kuchenne. Garnki, szybkowary oraz patelnie markowane nazwą Fissler wyróżniają się bardzo dużą funkcjonalnością, świetnym wyglądem oraz jakością. Produkty Fissler zdecydowanie polepszają rezultaty gotowania.

O każdym z nich można byłoby wiele mówić i pisać. W dzisiejszym artykule postanowiłam skupić się na patelniach.

Patelnie z serii Crispy

Patelnie Crispy zostały zaprojektowane i stworzone z myślą o przysmażaniu mięs oraz warzyw. Doskonale do tego celu nadaje się wysokiej jakości stal nierdzewna, z której zostały wykonane patelnie tego modelu marki Fissler. Jako kucharz masz możliwość podsmażając swoje danie nadać mu efekt rusztu, umożliwia to spód novogrill. Patelnie Crispy w związku z powyższym doskonale sprawdzają się do przyżądzenia polędwiczek, steków wołowych, czy filetów drobiowych.

Patelelni z serii Allround
Patelnia AllRound łączy w sobie cechy naczyń stalowych oraz naczyń z powłoką ochronną. Tych do przysmażania potraw w wysokiej temperaturze, jak i tych, które zapobiegają przywieraniu przygotowanych potraw. Osiągnięcie dardzo dużych temperatur umożliwia w patelni korpus, zrobiony ze stali nierdzewnej. Ceramiczna powłoka sprawia natomiast, że potrawy nie przywierają do powierzchni patelni.

Firma Fissler zaprojektował także modele patelni takie jak Protect, czy patelnie z kolekcji Solea, Specjal Crepe, Pro Collection, Arcana.

Krztałty patelni fissler są różne. Posząwszy od tradycyjnych owalnych, skonczywszy na kwardatowych, prostokątnych czy w kształcie elipsy.

Patelnie do smażenia, gotowania, pieczenia. Patelnie dla Ciebie.

Tags:

Posted in Gotowanie |