Wyposażenie kuchni

dobre garnki, dobre patelnie i inne dobrocie ;)

Tag Archives: dzbanki do herbaty


Dzbanek na herbatę

28 January 2011 by admin

Dzbanki do herbaty to dla wielu jedne z podstawowych akcesoriów kuchennych. Dobre dzbanki do herbaty pozwalają na długoletnie użytkowanie oraz dodatkowo wprowadzają swój niepowtarzalny charakter do kuchni.

W zależności od naszych gustów możemy dowolnie wyposażyć swoją kuchnię w odpowiednie akcesoria. Jeśli mamy nowoczesną kuchnię, równie dobrze może dla nas wyglądać w niej dzbanek o klasycznych kształtach, jakie znamy jeszcze z wizyt u naszych babć i dziadków. Jeśli natomiast poszukujemy nowoczesnego designu to z pewnością bardzo ciekawą propozycją jest dzbanek na herbatę AJ Cylinda Line. Kolekcja AJ Cylinda Line została zaprojektowana przez Arne Jacobsen’a dla Stelton. Renomowana skandynawska marka gwarantuje wysoką jakość swoich wyrobów oraz ich niespotykany charakter. Taki właśnie jest dzbanek do herbaty prezentowany na zamieszczonej powyżej fotografii.

Dzbanek do herbaty La Cylinda Line wywodzi się z serii bardzo prostych naczyn kuchennych, wielokrotnie nagradzanych zarówno przez użytkowników jak również podczas imprez designerskich. Jego niebywałą formę można już w tej chwili uznać jako ponadczasową. Piękny, elegancki i przede wszystkim funkcjonalny dzbanek o charakterystycznym kształcie od razu staje się ozdobą nawet najbardziej nowoczesnych salonów, a przy tym zachęca do spróbowania pysznej, aromatycznej herbaty, którą wcześniej do niego nalejemy.

Wykonany ze stali nierdzewnej dzbanek jest bardzo wytrzymały oraz pojemny. Może zmieścić 1,25 l herbaty.

Tags:

Posted in Gotowanie |