Wyposażenie kuchni

dobre garnki, dobre patelnie i inne dobrocie ;)

Tag Archives: dobra patelnia


Patelnia do placków

13 January 2013 by admin

patelnia do placków
Uśmiech od ucha do ucha? :) Od teraz to popularne powiedzenie zmienia swoją formę na od kuchni do kuchni, a może i lepiej – od patelni do patelni.
Dzięki nowoczesnej patelni marki Nordic Ware możesz wejść w dzień z niebywałym uśmiechem. Niekonwencjonalna patelnia do placków popularnych w Stanach Zjednoczonych Pancakes posiada oryginalne wzory siedmiu uśmiechniętych postaci. Wylewając na nie masę do placków stworzymy efektowne i zarazem niezwykle pozytywne omlety, które wzbudzą zachwyt i sprawią, że zjemy je w mig.

Placki w formie uśmiechniętych minek doskonale sprawdzą się zwłaszcza jeśli mamy w domu dzieci, które do tej pory musieliśmy namawiać na zjedzenie czegoś pożywnego. Dzięki patelni do placków Smiley Face ten problem zniknie bezpowrotnie, zwłaszcza jeśli będziemy mieli robić w najbliższym czasie placki.

Trwałość i praktyczność oferowanych przez Nordic Ware produktów, do których należy patelnia do placków sprawiają, że cieszą się one zaufaniem i coraz większą popularnością również w Polsce. Efektownie wyglądające placki na talerzu będą stanowiły wspaniałe urozmaicenie codziennego menu.

Patelnia do placów wykonana z aluminium i tworzywa sztucznego może być bardzo ciekawym i oryginalnym pomysłem na prezent dla każdej Pani domu, która chce się pozytywnie nastroić każdego dnia już od śniadania. Są one idealne dla mam i nie tylko. Patelnie są wspaniałym połączeniem praktyczności i piękna.

Tags: , , ,

Posted in smarzenie |

Wyposażenie kuchni w dobre patelnie

27 April 2012 by admin

Dobre patelnie to niezbędnik każdej kuchni. Przygotowywanie potraw wbrew pozorom nie jest takie łatwe, jeśli do wykorzystania mamy złej jakości garnki i patelnie. Bardzo często zdarza się, że potrawy przylegają do dna patelni lub garnka, świadczy to wyłącznie o fakcie, że posiadamy złe naczynia do smażenia czy też gotowania. Dobre patelnie to takie, które zostały wykonane z dobrej jakości materiałów. Dno takiej patelni nagrzewa się równomiernie, a tym samym dłużej utrzymuje ciepło. Potrawy przyrządzone na tego typu patelni nie przywrą do jej dna, a to z kolei przekłada się na smak dania.
Dobre patelnie, jak również inne naczynia składają się na wyposażenie kuchni. Przy pomocy tego typu asortymentu można urozmaicić wnętrze, wystrój kuchni. Obecnie dostępnych jest wiele modeli garnków, patelni, szybkowarów oraz innych naczyń, które świetnie ożywiają wyposażenie kuchni. Wykonane są w pięknych kolorach. Jest to o tyle dobre rozwiązanie, że nie potrzeba wielkich nakładów finansowych, by wyposażenie kuchni ukazać w zupełnie innym świetle. Przykładowo dobre patelnie, garnki, różnego rodzaju naczynia, szybkowary, mogą okazać się ciekawym akcentem w kuchni.
Zważywszy na fakt, iż kuchnia jest sercem domu, miejscem, w którym spędzamy wiele czasu przygotowując śniadania, obiady, kolacje oraz różne przekąski, warto zaopatrzyć to pomieszczenie w dobre naczynia, by każda chwila spędzona w kuchni była dla nas przyjemnością.

Tags: , , ,

Posted in Gotowanie |