Wyposażenie kuchni

dobre garnki, dobre patelnie i inne dobrocie ;)

Tag Archives: czystość w kuchni


Stojaki na ręczniki

12 February 2011 by admin

Czystość i higiena w kuchni to bardzo istotny czynnik, który wpływa na efektywność naszej pracy oraz gwarantuje optymalne przygotowanie potraw.

Bardzo pożytecznym atrybutem wspomagającym czystość w kuchni jest ręcznik papierowy. W poniższym wpisie zaprezentuję wybrane modele stojaków na ręczniki wpływające na jakość naszej kuchni.

Stojak na ręczniki papierowe Adeo to jeden z niezbędników kuchennych, które przydają się w codziennych czynnościach kuchennych. Zack przygotowała stojak, który dba o to aby papier się nie namoczył i bardzo łatwo było go zdjąć ze stojaka. Wygodny i estetyczny stojak ma bardzo ciekawie skonstruowaną podstawkę, która zapobiega ślizganiu się po blacie. Bardzo praktyczny stojak na ręczniki można postawić tam gdzie w danej chwili jest potrzebny, lub postawić w szafce kiedy tym samym zwolnić miejsce na inne naczynia, które tymczasowo będą bardziej nam potrzebne.

Wykonany ze stali nierdzewnej stojak ma bardzo ciekawy design, który czyni z niego estetyczną dekorację kuchni. Wysokość stojaka Adeo marki Zack to 31 cm.

Bardzo ciekawym stojakiem, o nieco innym designie jest stojak Mediterraneo. Ten niezwykle użyteczny, drobny przedmiot dzięki swojemu niebanalnemu designowi stanowi dodatkowo ozdobę praktycznie każdej, nawet najbardziej gustownej kuchni. Czerwony stojak wyglądem przypomina rzeźbę.

Prezentowane modele stojaków poprawiają estetykę, higienę oraz dbają o komfort prac kuchennych.

Tags: ,

Posted in Gotowanie |