Wyposażenie kuchni

dobre garnki, dobre patelnie i inne dobrocie ;)

Tag Archives: alessi


Odkąd Alessi pojawiło się w kuchni…

7 September 2012 by admin

Od momentu kiedy Alessi rozpoczęło swoją działalność i wprowadziło na rynek pierwsze swoje produkty w wyposażeniu kuchni nastąpiła wielka zmiana. Kuchnia od tego momentu nie była już tylko kojarzona z przytulnym miejscem w którym przyrządzamy swoje potrawy i z akcesoriami z nimi związanymi. Kuchnia stała się czymś więcej, miejscem pięknym, niezwykłym, intrygującym. Wiedzą o tym szczególnie te osoby, które zdecydowały się wprowadzić do swojej kuchni większą ilość pięknych i jednocześnie praktycznych akcesoriów do kuchni marki Alessi.

Jakie produkty szczególnie zdobyły serca klientów firmy Alessi?
Można ich wymieniać co niemiara. Były to wszelkiego rodzaju sztućce, kubki, filiżanki, szklanki, talerze, podstawki, misy na owoce, wyciskacze do cytryn i wiele wiele innych większych bądź mniejszych akcesoriów kuchennych. Alessi wprowadziło do mieszkań swoich klientów nową jakość i nowoczesność.

Produkty wywodzące się z włoskiej fabryki snów jak zwykło się mówić o Alessi są niepowtarzalne. Nawet najmniejsze akcesoria, takie jak wyciskacze do cytryny mają swój wydźwięk, są zrobione z niebywałą precyzją wykonania, z troską o każdy detal.

Decydując się na zakup produktów marki Alessi dajemy sobie do zrozumienia, że od tego momentu jakość staje się dla nas bardziej istotna niż dotychczas.

Tags: , , , ,

Posted in wyposażenie kuchni |