Wyposażenie kuchni

dobre garnki, dobre patelnie i inne dobrocie ;)

Tag Archives: akcesoria kuchenne


Do kuchni ;)

18 December 2012 by admin

Kuchnia to miejsce, które w trakcie przygotowań do świąt jest szczególnie tłoczne. Wynika to z faktu, że w czasie okresu przed świątecznego przygotowujemy w niej potrawy na wigilię i czas świąt. Praktycznie każda Pani domu, która żyje w rytm tradycji katolickiej podczas przygotowań świątecznych ma pełne ręce roboty.

Akcesoria kuchenne, zarówno te mniejsze, jak i większe są wykorzystywane przez pare godzin dziennie. Aby zaoszczędzić sobie nerwów na nie potrzebnie wadliwy sprzęt kuchenny warto zaopatrzyć się w produkty wysokiej klasy. Tym oto sposobem różnego rodzaju maszyny kuchenne, foremki na ciasta i inne akcesoria powinny prezentować solidny poziom. Co najmniej taki jak Pani domu. ;)

Akcesoria kuchenne, które sprawdzą się w okresie świąt będą prawdopodobnie przydatne na długie lata.
Tymczasem życzę wszystkim Wesołych i pysznych Świąt. Niech te święta przyniosą pogodną atmosferę i smakowitości.

Tags:

Posted in Gotowanie |

Odkąd Alessi pojawiło się w kuchni…

7 September 2012 by admin

Od momentu kiedy Alessi rozpoczęło swoją działalność i wprowadziło na rynek pierwsze swoje produkty w wyposażeniu kuchni nastąpiła wielka zmiana. Kuchnia od tego momentu nie była już tylko kojarzona z przytulnym miejscem w którym przyrządzamy swoje potrawy i z akcesoriami z nimi związanymi. Kuchnia stała się czymś więcej, miejscem pięknym, niezwykłym, intrygującym. Wiedzą o tym szczególnie te osoby, które zdecydowały się wprowadzić do swojej kuchni większą ilość pięknych i jednocześnie praktycznych akcesoriów do kuchni marki Alessi.

Jakie produkty szczególnie zdobyły serca klientów firmy Alessi?
Można ich wymieniać co niemiara. Były to wszelkiego rodzaju sztućce, kubki, filiżanki, szklanki, talerze, podstawki, misy na owoce, wyciskacze do cytryn i wiele wiele innych większych bądź mniejszych akcesoriów kuchennych. Alessi wprowadziło do mieszkań swoich klientów nową jakość i nowoczesność.

Produkty wywodzące się z włoskiej fabryki snów jak zwykło się mówić o Alessi są niepowtarzalne. Nawet najmniejsze akcesoria, takie jak wyciskacze do cytryny mają swój wydźwięk, są zrobione z niebywałą precyzją wykonania, z troską o każdy detal.

Decydując się na zakup produktów marki Alessi dajemy sobie do zrozumienia, że od tego momentu jakość staje się dla nas bardziej istotna niż dotychczas.

Tags: , , , ,

Posted in wyposażenie kuchni |